Strona startowa  >  Pełna oferta  >  Wynajem toalet  
 


O Firmie
Pełna oferta
Realizacje
Referencje
Certyfikaty
Toalety świata
Regulamin
Kontakt
Ochrona danych
Polityka prywatnosci
 
 

Zasada działania ekologicznych toalet
W zbiorniku toalety zachodzi biologiczny rozkład nieczystości w środowisku wodnym realizowany za pomocą odpowiedniego roztworu chemicznego który powoduje ich neutralizację. W wyniku tego procesu powstaje czysta ekologicznie ciecz, nie stanowiąca zagrożenia dla środowiska naturalnego. Stosowane przez nas środki chemiczne dodatkowo mają działanie barwiące i dezodorujące. Podczas obsługi eko-toalet stosujemy dodatkowe środki zapachowe, powodujące długotrwały przyjemny zapach. Warunkiem utrzymania toalet w idealnej czystości jest korzystanie z nich w sposób zgodny z przeznaczeniem przy zachowaniu odpowiedniej proporcji stosowanych środków chemicznych, których poziom w zbiorniku toalety musi przewyższać poziom fekaliów. Skuteczność środka chemicznego maleje wraz ze wzrostem temperatury i upływem czasu. Przyjmuje się że podczas normalnej eksploatacji jego działanie jest właściwe przez okres jednego tygodnia od chwili użycia.

Cechy użytkowe ekologicznych toalet
Nasze toalety wykonane są z tworzyw sztucznych HDPE odpornych na wpływ zarówno niskich jak i wysokich temperatur. Są sztywne, a jednocześnie odporne na uderzenia, promieniowanie UV oraz szkodliwe działanie substancji chemicznych. Ich konstrukcja zapewnienia szczelność, a otwory wentylacyjne umieszczone powyżej linii wzroku, gwarantują dyskrecję i prawidłową wentylację. Drzwi toalet posiadają trwałe zamknięcie z możliwością blokady od wewnątrz.

Sposób serwisowania ekologicznych toalet
Pierwszą czynnością wykonywaną przez naszego serwisanta jest opróżnienie zbiornika toalety polegające na wypompowaniu nieczystości płynnych przez otwór sedesowy. Czynność tą wykonuje za pomocą pompy próżniowej zamontowanej na samochodzie serwisowym. Następnie za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego serwisant myje zbiornik i całą toaletę wewnątrz i z zewnątrz. Po umyciu zbiornika należy ponownie go wypompować. Pusty zbiornik zalewa się mieszaniną środków chemicznych neutralizujących nieczystości. Następnie serwisant uzupełnia materiały eksploatacyjne, m.in. papier toaletowy, ręczniki, mydło i środki zapachowe. Serwis i obsługa eko-toalet zawsze dopasowana jest do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Urządzenia do obsługi ekologicznych toalet
Do zapewnienia czystości eko-toalet używamy 13 specjalistycznych pojazdw serwisowych wyposażonych w pompy ssawno-tłoczące i wysokociśnieniowe urządzenia myjące. Każdy pojazd jest w szczególny sposób przystosowany do obsługi eko-toalet. Duże pojazdy potrafią jednorazowo dostarczyć klientowi 20 sztuk toalet, obsłużyć wszystkie poprzez zalanie środkami chemicznymi i wypompowanie nieczystości po ich użyciu. Małe pojazdy potrafią zmieścić się w najbardziej niedostępne miejsca, takie jak wąskie bramy, dziedzińce kamienic, alejki cmentarzy, parkingi podziemne, itp. Posiadamy również pojazdy do zadań specjalnych, wyposażone w napęd na wszystkie koła i blokady obu mostów napędowych. Pojazdy te wykorzystywane są w szczególnie trudnych warunkach terenowych.