Strona startowa  >  Wynajem ogrodzeń  
 


O Firmie
Pełna oferta
Realizacje
Referencje
Certyfikaty
Toalety świata
Regulamin
Kontakt
Ochrona danych
Polityka prywatnosci
 
 
 
 


ogrodzenie budowlane pełne

Konstrukcja stalowa wykonana z rur i kształtowników wypełnionych blachą trapezową o wymiarach jednego modułu 250cm/220cm (szer./wys). Blacha ocynkowana o grubości 1,0mm, słupki z rury 2" malowane w kolorze popielatym. Łączenie modułów polega na osadzaniu ich w betonowych podstawach. Górne części modułów są spinane metalowymi uchwytami. Dodatkowo w razie potrzeby moduły można podpierać, zabezpieczając je przed przewróceniem. Moduły są
ciężkie i ich montaż odbywa się zazwyczaj w sposób trwały na długi okres czasu. Ogrodzenie jest pełne i tworzy "nie przeźroczystą" ścianę. Wykorzystywane najczęściej podczas prac remontowo-budowlanych.

wysokość modułu:
220cm
szerokość modułu:
250cm
materiał:
konstrukcja z kształtowników stalowych wypełniona blachą trapezową cynkowaną, na podporach z rur o średnicy 2".
kolor:
srebrno-szary
     
     
 
 
 


ogrodzenie ażurowe lekkie

Konstrukcja stalowa wykonana z ramy rurowej wypełnionej prętami z drutu o grubości 5 mm zgrzewanych w odstępach 10cm i wysokości 25cm. Wymiar jednego modułu ogrodzenia 3500cm/200cm (szer/wys). Całość ocynkowana. Łączenie modułów polega na osadzaniu ich w betonowych podstawach. Górne części modułów są spinane metalowymi uchwytami. Dodatkowo w razie potrzeby moduły można podpierać, zabezpieczając je przed przewróceniem. Moduły są lekkie, a ich montaż odbywa się szybko i sprawnie. Ogrodzenia tego typu mogą być stosowane zarówno na długi, jak i krótki okres czasu.

wysokość modułu:
200cm
szerokość modułu:
350cm
materiał:
konstrukcja z ramy rurowej wypełnionej prętami z drutu o średnicy 5mm zgrzewanych w odstępach 10cm/25cm.
kolor:
srebrno-szary