Realizacje

2008-09-13
Zawody strzeleckie Bractwa Kurkowego 2008. Szkolenie umiejętności strzeleckich jest jednym z zadań wypełnianych przez Bractwo Kurkowe. Jesienne zawody strzeleckie odbyły się z udziałem przedstawicieli władz województwa. Zaproszeni goście – wśród nich wojewoda małopolski Stanisław Kracik - strzelali o puchar VIP-a. Nasza firma zapewniała toalety.
2008-08-22
XXXII Targi Sztuki Ludowej w Krakowie 2008. Największa w Polsce prezentacja folkloru, sztuki ludowej, rzemiosła artystycznego i kulturowych tradycji. Miejscem spotkań twórców i miłośników ich dzieł był krakowski Rynek Główny. Nasza firma zapewniała obsługę sanitarną.
2008-08-15
VI Festiwal Pierogów w Krakowie 2008. Impreza przeznaczona dla miłośników dobrego jedzenia zlokalizowana na Małym Rynku w Krakowie jak co roku odwiedzana jest przez setki tysięcy gości. W programie zabawy i konkursy na najsmaczniejsze pierogi oraz pokazy kulinarne i zespoły folklorystyczne. Nasza firma zapewniała toalety i umywalki.
2008-08-06
28. Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Myślą przewodnią tegorocznego pielgrzymowania było hasło: „Bądźmy uczniami Chrystusa". Wędrówka pielgrzymim szlakiem na Jasną Górę to nie tylko kilometry przebyte w zmaganiu się ze swoją słabością, ale to czas modlitwy i refleksji. Nasza firma uczestniczyła w pielgrzymce zapewniając jej uczestnikom toalety i umywalnie.
2008-08-02
III Podhalański Modelarski Air Show 2008. Na lotnisku w Nowym Targu odbył się III podhalański modelarski Air Show. Na listę startową zapisało się 76 pilotów z Polski i Słowacji. Były pokazy pilotażu 3D modelami śmigłowców, odrzutówców z prędkością ponad 200 km/godz oraz zawody w konkurencji FREESTYLE. Nasza firma zapewniała toalety.
2008-07-11
XII Międzynarodowy Zlot Gold Wing Club of Poland 2008. Pół tysiąca ciężkich, półtonowych motocykli typu Honda Gold Wing przyjechało z całej Europy do Krakowa. Baza zlotu była na terenach Akademii Wychowania Fizycznego. W programie przewidziano zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce oraz biesiadę przy muzyce na żywo. Nasza firma zapewniała zaplecze sanitarne.
2008-07-04
4. Rajd Subaru Poland 2008. Rajd Subaru stanowi 5 rundę Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz 6 runde Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM. Bazą rajdu było C.T. Chemobudowa, a park serwisowy zlokalizowano w Dobczycach. Nasza firma zapewniała toalety na wszystkich odcinkach rajdu.
2008-06-28
V Małopolski Piknik Lotniczy w Krakowie 2008. Frekwencja przekroczyła 60 tysięcy osób. Zwiedzający obejrzeli ponad 90 statków powietrznych z Polski, Litwy, Niemiec, Słowacji, Austrii i Turcji. Tegoroczny piknik stał pod znakiem akrobacji oraz niespodzianek. Nasza firma zapewniała kompleksową obsługę sanitarną udostępniając 80 toalet oraz umywalki. Zobacz fotografie
2008-06-15
30-lecie Spółdzielni Mieszkaniowej "Czyżyny". Atrakcją festynu zorganizowanego z okazji "Święta Czyżyn" był występ gwiazd solistki zespołu Pod Budą Anny Treter i Grzegorza Reklińskiego. W programie znalazły się m.in. występy taneczne, pokaz iluzjonistów i teatrów ulicznych, konkurs latawców i zabawy plastyczne. Nasza firma zapewniała toalety.
2008-06-15
IV Edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki 2008. Na Rynku w Krakowie finalistom towarzyszyły gwiazdy piosenki: Kasia Cerekwicka, Natalia Kukulska, Halinka Mlynkova, Grzegorz Markowski, Andrzej Sikorowski i Szymon Wydra. Odbył się też Wielki Koncert Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, w którym wzięli udział wszyscy Finaliści. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2008-06-08
Cracow Stage Light 2008. Na terenie fabryki MAN odbył się piknik z okazji 250 lecia MAN-a na Świecie. W programie było zwiedzanie fabryki, koncert zespołu Lady Pank, nauka tańca z tancerzami z "Tańca z Gwiazdami" występy Strongmanów, wyścigi ciągników MAN oraz mnóstwo konkursów dla ponad 3000 zaproszonych gości. Nasza firma zapewniała toalety.
2008-05-31
6. Krakowski Piknik Archeologiczny 2008. Impreza o charakterze edukacyjnym organizowana przez Muzeum Archeologiczne na terenie zespołu dworsko-parkowego w Branicach, utrzymana w konwencji rodzinnego pikniku . Tegoroczna edycja odbyła się pod znakiem Słowian zamieszkujących okolice Krakowa w IX i X wieku. Nasza firma zapewniała toalety.
2008-05-27
X Małopolski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych 2008. Mityng miał wspaniała oprawę, wszelkie ceremonie przebiegały jak podczas Igrzysk Olimpijskich. Ponad 220 uczestników startowało w 11 konkurencjach podzielonych na kategorie startowe. W sumie odbyło się 355 startów. Nasza firma zapewniała toalety przystosowane dla niepełnosprawnych. Zobacz fotografie
2008-05-20
"Welcome Party" Międzynarodowych Producentów Stali 2008. W Krakowie odbyła się 9. międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniom produkcji stali. Po raz pierwszy odbyła się w kraju nie zaliczanym do Europy Zachodniej. Nasza firma obsługiwała imprezę w ogrodach Muzeum Archeologicznego oraz uroczyste spotkanie towarzyskie w Zalesiu k/Krakowa.
2008-05-18
Uroczystość "Ku pamięci Jana Pawła II" na Franciszkańskiej. Organizatorem uroczystości było Centrum Jana Pawła II. Zgromadzeni czytali wybrane fragmenty różnych dzieł Jana Pawła, które pisał dla wszystkich ludzi dobrej woli. Modlono się również za beatyfikację Papierza Polaka. Nasza firma zapewniała toalety.
2008-05-10
Majówka Uniwersytetu Jagiellońskiego 2008. W majówce uczestniczyło blisko 600 osób - pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z rodzinami. Tereny uniwersyteckiego obserwatorium astronomicznego pod Laskiem Wolskim stały się na kilka godzin areną zabaw. Biesiadnej piknikowej atmosferze towarzyszyły liczne konkursy dla najmłodszych. Zobacz fotografie
2008-05-07
Mistrzostwa Europy Seniorów w Kajakarstwie Slalomowym 2008. Mistrzostwa odbyły się między 7 a 11 maja na Torze Kajakarstwa Górskiego w Krakowie przy ul. Kolnej 2. Była to najważniejsza impreza kajakarska w 2008 roku i zarazem ostatnia szansa na zdobycie drugiej kwalifikacji olimpijskiej Pekin 2008. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2008-05-01
Międzynarodowy Marsz Żywych 2008. W uroczystości wzięło udział ok. 8 000 osób różnych narodowości i wyznań z wielu krajów i regionów, w tym z Izraela, USA, Kanady, Australii, Meksyku, Japonii, Turcji, Szwecji, Niemiec, Belgii, Grecji, Holandii, Szwajcarii. Z Polski uczestniczyło w ceremonii ok. 1 500 uczniów i studentów. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2008-04-28
Obsługa wizyty Księcia Karola w Krakowie. Brytyjski następca tronu wraz z żoną, księżną Kornwalii, oficjalnie otworzył ośrodek polsko-żydowski na Krakowskim Kazimierzu. Książę Walii objął patronat nad projektem realizowanym przez organizację WJR (World Jewish Relief). Książęca para odwiedziła również wzgórze wawelskie. Nasza firma zapewniała obsługę wizyty od strony sanitarnej.
2008-04-10
44. Rajd Krakowski. Na 100-lecie Automobilklubu Krakowskiego Rajd Krakowski powraca do kalendarza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, jednocześnie stanowi III rundę Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM. Bazą rajdu były Myślenice, gdzie przewidziano start i metę rajdu. Nasza firma zapewniała obsługę sanitarną.
2008-03-25
Święto Rękawka 2008 na Kopcu Krakusa w Krakowie. Święto Rękawka swoimi korzeniami nawiązuje do pogańskich obrzędów związanych z Dziadami wiosennymi, przypadającymi na okres przesilenia wiosennego. Do przejawów pierwotnej czci oddawanej zmarłym należało między innymi zrzucanie ze wzgórza pokarmów i monet. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2008-03-10
Mistrzostwa Świata Juniorów Lotos Grand Prix w Zakopanem. Do czterech złotych medali zdobytych w pierwszym konkursie skoków narciarskich reprezentanci Polski dołożyli kolejne trzy w konkursie wtorkowym. Sukces z poniedziałku powtórzyli Krzysztof Leja i Klimek Murańka. Nasza firma zapewniała zawodnikom i kibicom toalety.
2008-01-12
Ogólnopolskie Spotkanie Kolędników Misyjnych w Tarnowie. Trzy i pół tysiąca kolędników misyjnych z diecezji tarnowskiej, archidiecezji krakowskiej i przemyskiej oraz diecezji kieleckiej i sandomierskiej spotkało się w Tarnowie. Kolędnicy wzięli udział w Mszy św. i zobaczyli przedstawienie teatralne o Papieskich Dziełach Misyjnych Dzieci. Nasza firma zapewniała toalety.
2007-12-31
Sylwester 2007 na Rynku Głównym w Krakowie. Podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” prezentowały się zespoły zagraniczne Boney M, Shakin' Stevens i Lou Bega oraz czołówka polskich wykonawców: Edyta Górniak, Budka Suflera, Urszula, Bajm, Justyna Steczkowska, Czerwone Gitary, Vox i Golec uOrkiestra. Nasza firma zapewniała 160 toalet. Zobacz fotografie
2007-11-01
Święto Zmarłych 2007. Jak co roku krakowskie cmentarze zgromadziły tysiące odwiedzających groby swoich bliskich. Na zlecenie ZCK w Krakowie obsługiwaliśmy cmentarze: Rakowice, Prandoty, Batowice, Podgórski i Grębałów. Za wzorowe wykonanie zleconych usług otrzymaliśmy pozytywne referencje. Zobacz fotografie
2007-09-21
V Festiwal Sacrum Profanum 2007. Podczas piątej edycji Festiwalu zabrzmiały dzieła twórców amerykańskich. Finałowy koncert Festiwalu – BERNSTEIN. BROADWAY W NOWEJ HUCIE, tradycyjnie został zaprezentowany w postindustrialnej przestrzeni jednej z hal ArcelorMittal Poland Oddział w Krakowie (dawna huta im. T. Sendzimira). Nasza firma zapewniała toalety.
2007-08-24
Coke Live Music Festival 2007. Festiwal został nominowany do prestiżowej nagrody UK Festival Awards 2009, w kategorii Best Overseas Festival, czyli na najlepszy festiwal odbywający się poza Wielką Brytanią. Na scenie pojawiło się wiele gwiazd m.in. Rihanna, Akon, Lily Allen, Common, Faithless oraz polscy przedstawiciele głównie reggae i hip-hopu.
2007-08-11
V Festiwal Pierogów 2007 w Krakowie. Ideą festiwalu jest nawiązanie do jednej z najstarszych polskich tradycji kulinarnych. Impreza ma na celu promocję walorów kuchni staropolskiej wśród przybywających do Krakowa turystów. Towarzyszą jej degustacje, kiermasze, występy artystyczne i konkursy. Nasza firma uczestniczyła w organizacji imprezy zapewniając zaplecze sanitarne.
2007-07-20
XXV Łemkowska Watra w Zdynii. Festiwal Kultury Łemkowskiej. Uroczystość zaszczycił prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko ze swoją rodziną, delegacja prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i przedstawiciele MSWiA. Impreza zgromadziła tysięczne tłumy. Nasza firma zapewniała obsługę sanitarną.
2007-07-08
Obchody Jubileuszu 760 lat Grębałowa. Organizatorem obchodów 760-lecia Grębałowa były Rada Dzielnicy XVII oraz Ośrodek Kultury Kraków – Nowa Huta i Towarzystwo Przyjaciół Grębałowa. Jubileusz rozpoczęła Msza św. w intencji mieszkańców Grębałowa, a następnie w Klubie „Dukat” przy ul. Stycznej odbył się jubileuszowy festyn. Nasza firma zapewniała toalety.
2007-07-01
IV Małopolski Piknik Lotniczy w Krakowie. Muzeum Lotnictwa Polskiego już po raz czwarty zorganizowało lotnicze pokazy na historycznym lotnisku Rakowice - Czyżyny. Główną atrakcją tegorocznego Pikniku były występy pilotów akrobacyjnych. Dwudniowa impreza zgromadziła setki uczestników i tysiące widzów. Nasza firma zapewniała zaplecze sanitarne. Zobacz fotografie
2007-06-23
Wianki w Krakowie 2007. Kraków żył muzyką lat 80., a Bulwary Wiślane u stóp Wawelu zamieniły się w największą dyskotekę świata. Na scenie wystąpiły gwiazdy tamtego okresu, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Wieczór zakończył 20-minutowy spektakl pirotechniczny na wodzie. Nasza firma zapewniała 120 toalet. Zobacz fotografie
2007-06-17
14. Trakerskie Spotkanie w Krakowie. Zgłosiło się blisko 360 ciężarówek. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. zawody, w których wystartowało10 dwuosobowych załóg. Widzowie mogli podziwiać ciężarówki, rywalizację w zawodach i występy na estradzie. Nasza firma zapewniała widzom i uczestnikom toalety i umywalki. Zobacz fotografie
2007-06-10
III Jurajski Półmaraton o puchar Starosty Krakowskiego. Zawody na dystansie 21,097 km ukończyło 992 zawodników! Pierwszy na mecie pojawił się Maciej Miereczko z Vectra Włocławek z czasem 01:07:58, pierwszą kobietą była Ewa Brych - Pająk z czasem 01:21:50. Nasza firma zapewniała zawodnikom i kibicom toalety.
2007-06-02
VII Międzynarodowa Wielka Parada Smoków. Kilkadziesiąt smoków z Polski, Portugalii, Walii, Irlandii i Czech pojawiło się w ramach Programu Unii Europejskiej "Kultura 2000", na krakowskim Rynku Głównym. Projekt obejmie swoim zasięgiem przynajmniej 600 tysięcy osób w pięciu krajach. Smokom, ich opiekunom oraz widzom, zapewnialiśmy toalety. Zobacz fotografie
2007-06-01
Jubileusz 750-lecia Lokacji Miasta Krakowa. Szereg imprez i koncertów, przemarsz Bractwa Kurkowego, impreza balonowa na Błoniach, pokazy laserowe, skoki spadochronowe, Wielka Parada Smoków, turniej kabaretowy na Rynku Głównym, pochód lokacyjny, festyny, spektakle i widowiska plenerowe. Całość obchodów pod względem sanitarnym obsługiwała nasza firma. Zobacz fotografie
2007-05-19
V Festiwal Recyklingu w Krakowie 2007. W tym roku na krakowskich Błoniach stanęła makieta Bramy Floriańskiej z fragmentem murów obronnych zbudowana ze szkła opakowaniowego. Na scenie wystąpili: Blue Cafe, Ewelina Flinta i Zakopower. Za przyniesione puszki i makulaturę rozdawano sadzonki drzew i krzewów. Nasza firma zapewniała toalety.
2007-05-10
Juwenalia Krakowskie 2007. Koncerty klubowe i plenerowe m.in. "śpiewać każdy może", korowód "na rynek marsz", wybory najmilszej studentki, kabareton juwenaliowy oraz wielki juwenaliowy koncert plenerowy na stadionie „T.S. Wisła", wizualizacje, pokazy laserowe i światła architektoniczne. Nasza firma zapewniała uczestnikom toalety.
2007-04-16
Międzynarodowy Marsz Żywych 2007. Około 8 tysięcy młodych osób, Żydów z całego świata i Polaków oddało w poniedziałek hołd ofiarom holokaustu pokonując pieszo trasę z byłego niemieckiego obozu Auschwitz I do Auschwitz II – Birkenau. Marsz Żywych przeszedł po raz 16. Nasza firma zapewniała obsługę sanitarną Marszu. Zobacz fotografie
2007-04-15
Święto Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium w Łagiewnikach 2007. W ostatnim dniu Oktawy Wielkanocy i jednocześnie w święto Miłosierdzia Bożego wierni gromadzą się w łagiewnickim sanktuarium poświęconym tej wielkiej tajemnicy miłości Boga do człowieka. Jak co roku nasza firma zapewnia obsługę sanitarną udostępniając dodatkowe toalety.
2007-04-07
Festiwal Misteria Paschalia 2007. Ideą Festiwalu jest prezentacja muzyki związanej z okresem Wielkiego Tygodnia i Wielkanocą w mistrzowskich interpretacjach czołowych przedstawicieli wykonawstwa historycznego. Nasza firma udostępniała toalety podczas Misterium Męki Pańskiej na krakowskim Rynku Głównym.
2007-04-02
2. Rocznica śmierci Jana Pawła II w Krakowie. Ulicami Krakowa przeszła Akademicka Droga Krzyżowa. O 21.37 zabrzmiały dzwony kościołów. Modlitewne czuwanie na Błoniach i na Franciszkańskiej zgromadziło tysiące osób. W Rynku Głównym wysłuchaliśmy oratorium Piotra Rubika "Tu es Petrus". Nasza firma obsługiwała całość obchodów od strony sanitarnej. Zobacz fotografie
2007-01-14
XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał WOŚP zbierał pieniądze na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach i naukę pierwszej pomocy. Ponad 120 tysięcy wolontariuszy zebrało w sumie 30 377 334,95 zł. W całym kraju odbywały się imprezy. Krakowski XV Finał obsługiwała nasza firma. Zobacz fotografie
2006-12-31
Sylwester 2006 na Rynku Głównym w Krakowie. To jedna z największych plenerowych imprez w Polsce. Podczas niej na Rynku Głównym w Krakowie wystąpili: Kayah, Blue Café, Reni Jusis, Stachursky, Zakopower, Piotr Rubik, Lidia Kopania, Ewelina Flinta, Edyta Górniak, Monika Brodka, Maryla Rodowicz i Krzysztof Krawczyk. Nasza firma obsługiwała imprezę zapewniając 160 toalet.
2006-11-01
Święto Zmarłych 2006r. Po raz kolejny powierzono nam zadanie obsługi sanitarnej wszystkich cmentarzy w Krakowie podczas tegorocznego Święta Zmarłych. Kilkutysięczne tłumy i wąskie alejki nie stanowiły dla nas problemu. Serwisy toalet wykonywaliśmy w nocy przy użyciu małych samochodów asenizacyjnych na podwoziach Mercedesów G-klasa. Zobacz fotografie
2006-09-22
25-lecie zespołu T.Love w Krakowie. W krakowskim studiu telewizyjnym Łęg odbył się wyjątkowy, jubileuszowy koncert zespołu T. Love. 25. urodziny zespołu Muńka Staszczyka uświetniły występy znamienitych gości: Kazika Staszewskiego, Artura Rojka, Kasi Nosowskiej i Wojciecha Waglewskiego. Nasza firma zapewniała dodatkowe toalety.
2006-09-22
IV Festiwal Sacrum Profanum 2006. IV edycja krakowskiego festiwalu została poświęcona muzyce francuskiej. Program ułożono tak, by zadowolił i wymagających melomanów, i tych, którzy muzykę francuską znają z jej najbardziej popularnych hitów. Spektakle "Carmen TV" na podstawie Bizeta, pokazywane w walcowni Huty, obejrzało 8 tysięcy widzów. Nasza firma zapewniała toalety.
2006-09-09
Coke Live Music Festival 2006 w Krakowie. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się 9 września na bocznym boisku Wisły Kraków. Wystąpili m.in. Jay-Z, Shaggy, Tatiana Okupnik, Reni Jusis oraz Vavamuffin, a także Numer Raz, Dj Deszczu Strugi i EastWest Rockers. Organizatorzy to Coca-Cola i agencja Alter Art. Nasza firma zapewniała organizatorom i uczestnikom toalety.
2006-08-12
IV Festiwal Pierogów 2006 w Krakowie. Jak co roku restauracje rywalizowały w konkursie na najsmaczniejsze pierogi. Można było wypełnić kupon konkursowy, który dawał możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. W programie znalazły się również kiermasz i degustacja pierogów, występy artystyczne i liczne zabawy także dla dzieci. Nasza firma zapewniała toalety.
2006-06-25
III Małopolski Piknik Lotniczy 2006 w Krakowie. To największa impreza rodzinna oraz najpopularniejszy festyn lotniczy w południowej Polsce. Piknik zgromadził ponad 40 000 osób. Hitem tegorocznej imprezy był występ Jurgisa Kairysa - najlepszego pilota akrobacyjnego świata i jego zespołu "Air Bandits". Nasza firma obsługiwała imprezę od strony sanitarnej.
2006-06-23
Wianki w Krakowie 2006. Gwiazdą Wianków była legendarna brytyjska grupa Marillion. Wcześniej na scenie zaprezentował się Lech Janerka, a po koncercie gwiazd odbyło się wielkie widowisko plenerowe pt. Carmina ‘06 w reżyserii Macieja Sobocińskiego. Nasza firma obsługiwała imprezę zapewniając przenośne toalety.
2006-05-28
IV Festiwal Recyklingu 2006 w Krakowie. Impreza odbyła się pod hasłem „DoStatek atrakcji na Błoniach”. Z puszek aluminiowych wykonano żaglowiec „Santa Maria” Krzysztofa Kolumba. Statek ma prawie 30 metrów długości, do jego budowy użyto 18 tys. aluminiowych puszek. Imprezę uświetnił pokaz wodno-laserowy. Nasza firma udostępniała toalety. Zobacz fotografie
2006-05-27
Pielgrzymka Papieża Benedykta XVI do Polski. Papież podczas pobytu w Krakowie spotkał się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach z 2 tyś. chorych i niepełnosprawnych. Na Błoniach uczestniczył w spotkaniu w którym wzięło udział 600 tyś. młodzieży. Nasza firma obsługiwała pobyt Benedykta XVI w Krakowie zabezpieczając miejsca spotkań w toalety. Zobacz fotografie
2006-05-11
Juwenalia Krakowskie 2006. Największą popularnością cieszył się plenerowy koncert na Stadionie Wisły, w trakcie którego wielotysięczna publiczność studencka szalała przy rockowych dźwiękach zespołów Akurat, Coma i Hey. Jak co roku pod sceną rozgorzała atmosfera małego Woodstocku. Nasza firma zapewniała toalety.
2006-05-03
Święto Konstytucji 3 Maja z udziałem Krakowskiego Szwadronu Ułanów. Wspaniałe widowisko, pokaz kunsztu i umiejętności jazdy konnej, odbył się w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-maja na krakowskich Błoniach. Pokaz zgromadził kilkutysięczną widownię i wielu fotoreporterów. Nasza firma obsługiwała uroczystość udostępniając toalety. Zobacz fotografie
2006-05-01
Festyn 1-majowy na krakowskich Błoniach 2006. Karuzele, dmuchane zamki, zjeżdżalnie i skoki na linach to tylko niektóre atrakcje 1-majowego święta. Dla dorosłych było też piwo pod parasolami i występy zespołów muzycznych. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2006-04-25
Międzynarodowy Marsz Żywych 2006. Marsz Żywych odbywa się w co roku w Dniu Pamięci Ofiar Zagłady na terenie Muzeum Auschwitz-Birkenau. Uczestnictwo w Marszu daje świadectwo pamięci osób pomordowanych przez nazistowskich Niemców. W tym roku w Marszu wzięło udział 8,5 tys osób z całego świata. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2006-04-23
Święto Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium w Łagiewnikach 2006. Według objawień św. siostry Faustyny ustanowienia tego święta żądał sam Jezus Chrystus i dał obietnice związane z nim. Poprzedza je nowenna do Miłosierdzia Bożego rozpoczynana w Wielki Piątek. Nasza firma miała przyjemność zapewniać zgromadzonym wiernym toalety i zaplecze sanitarne. Zobacz fotografie
2006-04-18
Święto Rękawki 2006 na Kopcu Krakusa w Krakowie. Święto Rękawki to impreza szczególna na mapie Krakowa. Obchodzona od wieków trzeciego dnia Wielkanocy, od roku 2001 odbywa się pod Kopcem Krakusa w formie konkursów, pokazów walk i życia codziennego z okresu wczesnego średniowiecza. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2006-01-08
XIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2006. W tym roku Orkiestra zbierała pieniądze na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach i naukę pierwszej pomocy. Nasza firma uczestniczyła w XIV Finale Orkiestry w Krakowie, obsługując imprezę od strony sanitarnej.
2005-12-31
Sylwester 2005 na Rynku Głównym w Krakowie. To jedna z największych plenerowych imprez w Polsce. Podczas niej na scenie usytuowanej na Rynku Głównym w Krakowie występują gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W tym roku wystąpili Sistars, Myslovitz, Maryla Rodowicz i Perfect. Nasza firma zapewniła 160 toalet rozmieszczonych wokół całego rynku.
2005-11-01
Święto Zmarłych 2005. Na zlecenie Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Krakowie obsługiwaliśmy wszystkie cmentarze w Krakowie. Z naszych toalet w ciągu dwóch dni skorzystało kilka tysięcy osób. Serwisy toalet wykonywane były w nocy. Za wzorowo wykonaną usługę otrzymaliśmy pozytywne referencje. Zobacz fotografie
2005-10-08
Beanalia 2005 w Krakowie. Co roku, na początku października Uniwersytet Jagielloński organizuje cykl imprez powitalnych dla studentów pierwszego roku. Jako, że imprezy odbywają się na samym początku roku akademickiego, profesorowie przymykają oko na nieprzygotowanie do zajęć. Nasza firma zapewniała toalety podczas załego cyklu imprez.
2005-09-30
Pikniki Samoobrony i Andrzeja Leppera w całej Polsce. W sierpniu i wrześniu 2005r obsługiwaliśmy w całej Polsce pikniki Samoobrony z udziałem Andzeja Leppera. Już 26 października został wicemarszałkiem Sejmu, a 5 maja 2006 wicepremierem i ministrem rolnictwa. Odwiedziliśmy 40 miast, w każdym udostępnialiśmy po 50 toalet. Zobacz fotografie
2005-09-24
Festiwal Sacrum Profanum - III edycja. Edycja poświęcona prezentacji arcydzieł muzyki rosyjskiej XX wieku. Finałowe koncerty, na które w tym roku złożyło się widowisko muzyczne "Romeo i Julia", tradycyjnie odbyły w hali walcowni dawnej Huty im. Lenina. Nasza firma zapewniała uczestnikom widowiska dodatkowe toalety.
2005-08-27
Ingres Arcybiskupa Stanisława Dziwisza w Krakowie. Na ingres 78. biskupa Krakowa przybyło około 80 tysięcy wiernych. Uczestniczyło w nim kilkudziesięciu kardynałów, arcybiskupów, biskupów i wielu polityków. Uroczystości odbyły się na Rynku Głównym w Krakowie. Nasza firma zapewniała obsługę sanitarną. Zobacz fotografie
2005-08-18
Mistrzostwa Europy Juniorów w kajakarstwie slalomowym 2005. Trwające cztery dni Mistrzostwa Europy odbyły się na Torze Kajakarstwa Górskiego przy ul. Kolnej 2 w Krakowie. O Puchar Prezydenta Miasta Krakowa i wiele nagród rywalizowało kilkuset zawodników z kilkunastu państw Europy. Nasza firma zapewniała zaplecze sanitarne. Zobacz fotografie
2005-08-14
Festiwal Pierogów w Krakowie. Na Małym Rynku można było spróbować pierogowych specjałów oraz wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Imprezie towarzyszyły występy kapeli góralskiej Baciarka, artystów kabaretu Loch Camelot oraz pokazy walk rycerskich w wykonaniu Bractwa Orlich Gniazd. Nasza firma zapewniała toalety i obsługę sanitarną.
2005-08-01
Obsługa koncertów zespołu "ICH TROJE" w całej Polsce. W miesiącu sierpniu i wrześniu 2005 roku mieliśmy przyjemność obsługiwać trasę koncertową zespołu "Ich Troje" w 40 miastach w całej Polsce. Od pomorza aż po tatry niemal codziennie w innym miejcu. Dla komfortu i wygody fanów zespołu każdy koncert zabezpieczało 50 naszych toalet. Zobacz fotografie
2005-07-22
XXIII Festiwal Kultury Łemkowskiej "Łemkowska Watra". Trzydniowe święto kultury łemkowskiej ściągnęło w tym roku rekordową publiczność. Z całego świata przybyło co najmniej 10 tysięcy gości, głównie potomków mieszkańców dawnej Łemkowszczyzny. Muzyka rozbrzmiewała od rana do później nocy. Nasza firma obsługiwała imprezę od strony sanitarnej. Zobacz fotografie
2005-06-25
Wianki w Krakowie 2005. Gwiazdami imprezy, z której transmisję przeprowadziła TVP 2, byli muzycy grupy Budka Suflera i ich goście: zespół Bracia, Krystyna Prońko, Izabela Trojanowska, Patrycja Gola, Felicjan Andrzejczak i Sebastian Riedel. Scena umiejscowiona była na barkach przycumowanych do brzegu Wisły u podnóża Wawelu. Zobacz fotografie
2005-06-25
IX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Na terenie AWF w Krakowie zgromadziło się setki psów i ich właścicieli. Rywalizowali w w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, czempionów i szczeniąt. Wszystkie prezentowały się wspaniale. Nasza firma obsługiwała imprezę udostępniając toalety. Zobacz fotografie
2005-06-25
II Małopolski Piknik Lotniczy w Krakowie. To największa impreza lotnicza w Polsce południowej. Prezentowano desant spadochronowy, akrobacje zaspołowe na samolotach odrzutowych, oddziały antyterrorystyczne KW Policji w symulowanej akcji prewencyjnej oraz pokazy śmigłowców. Nasza firma obsługiwała imprezę udostępniając toalety. Zobacz fotografie
2005-05-28
XIV Dni Niepołomic 2005. Mnóstwo atrakcji dla małych i dużych mieszkańców regionu. Wystawy, pokazy taneczne, koncerty, pokazy walk rycerskich i wesołe miasteczo to tylko niektóre z nich. Wieczorem na dziedzińcu zamku rozbrzmiewała muzyka i śpiew w ramach "Nocy Poetów". Nasza firma zapewniła toalety i zaplecze sanitarne. Zobacz fotografie
2005-05-21
III Krakowski Festiwal Recyklingu. Ideą festiwalu jest promowanie recyklingu jako szansy na rozsądne i ekologiczne gospodarowanie ograniczonymi zasobami naturalnymi. Na Błoniach odbywały się koncerty dzieci z krakowskich szkół i gwiazd wielkiego formatu. Stanął też Smok Wawelski zrobiony z butelek i kapsli. Nasza firma zapewniała ekologiczne toalety. Zobacz fotografie
2005-05-14
Juwenalia Warszawskie 2005. Studenci uczelni warszawskich w strojach prezentujących wyjątkowy charakter wydziałów na których studiują. Paradę otwierały studenckie teatry uliczne. Impreza składała się z 3 cykli: Interaktywna prezentacja kultury studenckiej, Extreme Zone czyli strefa sportowo - rekreacyjna oraz Strefa Muzyki czyli scena główna. Nasza firma udostępniała toalety.
2005-05-12
Juwenalia Krakowskie 2005. Finałowy koncert kolejnej edycji Juwenalii Krakowskich został zorganizowany na obiektach Towarzystwa Sportowego WISŁA. Koncert był wyjątkowy. Na scenie wystąpiły takie zespoły jak: Coma, Myslovitz, Akurat czy Sidney Polak. Nasza firma zapewniała uczestnikom i organizatorom toalety. Zobacz fotografie
2005-05-07
IV Cracovia Maraton pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Impreza zgromadziła rekordową liczbę ponad 1600 biegaczy, z czego jedną trzecią stanowili zwolennicy dystansu półmaratońskiego. Bieg na trasie długości 42,195 km, atestowanej przez PZLA i AIMS, ukończyło 921 zawodniczek i zawodników. Nasza firma uczestnikom i obserwatorom zapewniała toalety.
2005-05-05
Międzynarodowy Marsz Żywych 2005. W tym roku przypadła 60. rocznica wyzwolenia Auschwitz. W Marszu uczestniczyło 20 tysięcy osób, w tym delegacje z 50 krajów świata. Uczestnikami Marszu byli prezydent Izraela Szymon Peres, premier Izraela Ariel Szaron, premier Madziar Ferenc Gyurcsany i premier Marek Belka. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2005-04-08
Pogrzeb Papieża Jana Pawła II na Krakowskich Błoniach. Milion osób żegnało Jana Pawła II na Błoniach. Transmisję uroczystości pogrzebowych z Watykanu oglądano na pięciu telebimach. Ludzie stali w skupieniu i w milczeniu. Wielu spędziło noc na łące w śpiworach i pod kocami, niektórzy w namiotach przed ogniskami. Nasza firma zapewniała toalety. Zobacz fotografie
2005-04-02
Święto Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium w Łagiewnikach. Uroczystość liturgiczna obchodzona w II niedzielę wielkanocną ku czci Bożego Miłosierdzia (1. niedziela po Wielkanocy). Uroczystość została ustanowiona w 2000 roku przez papieża Jana Pawła II. Nasza firma obsługiwała uroczystości udostępniając toalety i zaplecze sanitarne.
2005-01-27
Forum „Let My People Live!” w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie. Aleksander Kwaśniewski z Małżonką, prezydent Izraela Mosze Kacaw, prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin, prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko i wiceprezydent USA Dick Cheney wzięli udział w forum z okazji 60. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Nasza firma rozmieściła w korytarzach teatru ekskluzywne wersje toalet. Zobacz fotografie
2005-01-09
XIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP wspiera nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii, zbiera 9 864 292,87 USD. WOŚP pomaga też za granicą, kupuje sprzęt medyczny wart 250 000 USD dla szpitali dziecięcych na Sri Lance. Nasza firma obsługuje finał Orkiestry na krakowskim Rynku Głównym. Zobacz fotografie
2005-01-05
Nagrania plenerowe dla Telewizji Kraków. Obsługa ekip filmowych podczas nagrań reportaży i filmów na terenie Krakowa i małopolski. Nagrania odbywały się w wielu lokalizacjach zmieniających się kilka razy w ciągu dnia. Toalety zamontowano na podwoziu samochodu i zainstalowano schody wraz z poręczami. Zobacz fotografie
2004-12-31
Sylwester 2004 na Rynku Głównym w Krakowie. To jedna z największych imprez plenerowych w Polsce. Na scenie występowali Skaldowie, Golec Orkiestra, Wilki, T.Love i Bajm. Również w tym roku zostało nam powierzone zadanie zabezpieczenia widowiska od strony sanitarnej. Uczestnikom koncertu zapewniliśmy 140 toalet wraz z naszym nadzorem i serwisem. Zobacz fotografie
2004-09-24
Festiwal Sacrum Profanum II Edycja. Sacrum Profanum to festiwal prezentujący muzykę XX wieku, który zyskał status jednego z najciekawszych wydarzeń muzycznych Europy. Zwieńczeniem każdej edycji Festiwalu są widowiska organizowane w Hali ocynowni huty ArcelorMittal Poland (dawniej Huta im. T. Sendzimira). Nasza firma zapewniała uczestnikom toalety.
2004-08-21
IV Samorządowy Piknik Ekologiczny w Zabierzowie. Przez dwa dni mieszkańcy gminy bawili się, a jednocześnie pomagali innym. Organizatorzy IV edycji pikniku zbierali pieniądze na modernizację Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu. Co roku impreza przygotowywana jest przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji oraz Jurajską Izbę Gospodarczą.
2004-07-23
Festiwal XXII Łemkowska WATRA 2004. Doroczne święto Łemków z całego świata, którzy przyjeżdżają do położonej nad samą granicą słowacką Zdyni. Hierarchowie kościelni, pisarze, malarze, graficy, byli też politycy. Muzyka, śpiew i pokazy zespołów folklorystycznych umilały pobyt zgromadzonym gościom. Nasza firma obsługiwała imprezę od strony sanitarnej. Zobacz fotografie
2004-07-04
Dni Grębałowa 2004. Uroczystości odbyły się w Klubie "Dukat" w Grębałowie. W programie przewidziano m.in. mecz piłkarski oldboyów KS "Grębałowianka" - KS "Wanda", konkursy oraz występy artystyczne. Nasza firma zapewniała toalety.
2004-06-26
14. Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie. W festiwalu wzięło udział w sumie około 170 wykonawców. W ciągu dziewięciu dni odbyło się 156 imprez festiwalowych. Koncert Finałowy „Szalom na Szerokiej!” w dniu 3 lipca zgromadził około 13.000 osób. Nasza firma zapewniała toalety.
2004-06-26
I Małopolski Piknik Lotniczy w Krakowie. To największy organizowany w południowej Polsce pokaz lotniczy. Impreza odbyła się na terenie jednego z najstarszych lotnisk w całej Europie – Rakowice-Czyżyny w Krakowie. W pokazie wzięli udział najlepsi piloci z Polski i Europy. Nasza firma obsługiwała imprezę udostępniając uczestnikom toalety i umywalki.
2004-06-24
Widowisko Plenerowe "Halka" na Skałkach Twardowskiego. W związku z obchodami 50-lecia Opery Krakowskiej i VIII Festiwalu Opery w Krakowie, odbyło się wspaniałe widowisko plenerowe w reżyserii Krzysztafa Jasińskiego. Blisko 400 artystów wzięło udział w operze Halka Stanisława Moniuszki. Nasza firma zapewniała widzom i artystom zaplecze sanitarne.
2004-06-04
II Krakowski Festiwal Recyklingu. Impreza odbywająca się w całym mieście, poświęcona promocji zbiórki surowców wtórnych oraz możliwości ich wykorzystania. Na krakowskich Błoniach ze słoików i butelek zbudowano makietę Sukiennic. Program obejmował koncerty Renaty Przemyk, zespołów Perfekt i Pod Budą, pokaz laserów i sztuczne ognie. Nasza firma zapewniała toalety.
2004-05-30
XIII Dni Niepołomic 2004. Pikniki, festyny i koncerty z okazji święta miasta. Pokazy pojedynków rycerskich, występy zespołów muzycznych, konkursy i zabawy. Nasza firma zapewniała 50 toalet wraz z ich obsługą. Dostaliśmy bardzo pozytywne opinie i polecajęce referencje. Zobacz fotografie
2004-05-17
Jubileusz Bractwa Kurkowego w Krakowie. Krakowska organizacja kurkowa, istniejąca od XIV w., początkowo funkcjonująca jako paramilitarna organizacja cechowa, dzisiaj prowadząca przede wszystkim działalność o charakterze społecznym. W siedzibie Bractwa w Parku Strzeleckim przy ul. Lubicz w Krakowie obsługiwaliśmy jubileusz powstania bractwa.
2004-05-14
Juwenalia 2004 w Krakowie. Pochód ulicami miasta, grille, leżenie na kocykach, pokazy połykacza ogni, koncerty na obiektach TS Wiała i Rynku Głównym, imprezy w akademikach. Rozlały się setki tysięcy litrów piwa, zapalono setki grillów. Nasza firma zapewniała ekologiczne toalety z codziennym serwisem. Zobacz fotografie
2004-05-01
Wejście Polski do Unii Europejskiej. To jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich dziesięcioleci. Silna reprezentacja Polski w Parlamecie Europejskim i otwarte granice to tylko niektóre przykłady zmian. Na zlecenie Biura Integracji Europejskiej Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie nasza firma obsługiwała imprezy organizowane dla uczczenia tego wydarzenia w Krakowie.
2004-04-18
Święto Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium w Łagiewnikach. Święto Miłosierdzia Bożego jest obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, co wskazuje na ścisły związek pomiędzy wielkanocną tajemnicą Odkupienia, a tym świętem. Dla wiernych zgromadzonych w Sanktuarium w Łagiewnikach zapewnialiśmy dodatkowe toalety.
2004-01-11
12. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, uczestniczyliśmy w organizacji finałowego koncertu WOŚP w Krakowie. Cieszymy się, że mogliśmy wziąść udział w tym ważnym wydażeniu i pomóc w zbiórce pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci.
2003-12-31
Sylwester 2003 na Rynku Głównym w Krakowie. To jedna z największych plenerowych imprez w Polsce. Podczas niej na scenie występują gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W tym roku dla 120-tysięcznej publiczności grał Oddział Zamknięty, Małgorzata Ostrowska, Revolver i Kombii. Nasza firma zapewniła 160 toalet zlokalizowanych wokół całego rynku. Zobacz fotografie
2003-09-17
Festiwal Sacrum Profanum I edycja. Prezentacja wielkich dzieł w nietypowych dla nich miejscach - m.in. w przestrzeni hali Huty Tadeusza Sendzimira. Na program Festiwalu składają się mistrzowskie koncerty solowe, kameralne występy wokalne i instrumentalne oraz duże inscenizacje. Toalety dla uczestników fesiwalu i zaproszonych gości zapewniła nasza firma.
2003-08-31
Dożynki Staropolskie w Grębałowie. Staraniem Towarzystwa Przyjaciół Grębałowa i klubu Dukat, a przede wszystkim Pana Franciszka Nowaka przygotowano dla mieszkańców wiele atrakcji i wspaniałą zabawę. Oprócz gier i konkursów dla młodzieży, wieczorem przy dźwiękach zespołu muzycznego bawili się dorośli. Toalety dla wszystkich zapewniała nasza firma.
2003-07-18
Festiwal XXI Łemkowska WATRA 2003. Ludowe tańce, płonące ogniska, kolorowy tłum, wszechobecna muzyka. Podczas gdy młodzież bawiła się przy estradzie, przedstawiciele Zjednoczenia Łemków z całego świata dyskutowali o sprawach ważnych dla mniejszości Łemków. Nasza firma obsługiwała festiwal od strony sanitarnej, udostępniając toalety.
2003-07-05
XIII Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie. Koncert na ul. Szerokiej na Kazimierzu w wykonaniu artystów z USA, Kanady, Anglii, Węgier, Ukrainy i Polski zgromadził 13 tysięcy widzów z Krakowa i ze świata. Konacert trwał 6 godzin od 19.00 do 1.00 w nocy. Nasza firma zapewniała dla publiczności i wykonawców dodatkowe toalety.
2003-06-21
Wianki w Krakowie 2003. Widowisko związane z pradawnymi pogańskimi obrzędami, mającymi miejsce podczas letniego przesilenia. Wieczór rozpoczął koncert Maryli Rodowicz, a po zmroku wystąpiła gwiazda wieczoru - Kayah. Organizatorzy tj. Miasto Kraków i Biuro Kraków 2000 zadbali o toalety, które dla kilku tysięcy uczestników widowiska dostarczyła i obsługiwała nasza firma.
2003-05-30
XII Dni Niepołomic 2003. Dni miasta połączone o obchodami V Małopolskch Dni Dziedzictwa Kulturowego obfitowały w prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży, koncerty, wystawy, pokazy sekcji Kung-Fu PTG Sokół, aukcje i loterie prac konkursowych, zabawy taneczne i pokazy laserów. Nasze toalety gwarantowały uczestnikom czystość i dyskrecję.
2002-10-18
Mobilexpo 2002 - VII Targi Motoryzacyjne. W centrum Targowym "Chemobudowa" w Krakowie przy ul. Klimeckiego w dniach 18-20.10.2002 odbyły się targi motoryzacyjne. W tym roku wyjątkowo dużo wystawców prezentowało swoje samochody i akcesoria motoryzacyjne. Nasza firma zapewniała uczestnikom i wystawcom dodatkowe toalety.
2002-10-08
Koncerty zespołów Lady Pank, Golec Orkiestra i Kayah w Krakowie. Obsługiwaliśmy koncerty zaspołów muzycznych organizowane m.in. przez krakowski klub studencki "Lochness" oraz agencję "Concept Music Art". Koncerty odbywały się również na krakowskich Błoniach. Toalety potwierdziły konieczność ich stosowania, a nasza firma zebrała wiele pozytywnych opinii.
2002-08-16
VIII Pielgrzymka Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski. Na zlecenie Zarządu Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa mieliśmy zaszczyt i przyjemność obsługiwać pobyt Ojca Świętego w Krakowie. W dniach 16-18.08.2002r udostępnialiśmy i serwisowaliśmy 650 toalet na terenie krakowskich Błoń i całego miasta. Za realizację usług otrzymaliśmy pozytywne referencje UMK.
2002-07-11
Uroczystości w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Dzięki wielu pozytywnym opiniom i przychylności pani kustosz, również w tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w organizacji imprez odbywających się na terenie ogrodów muzeum. Toalety potwierdziły zasadność ich stosowania, a nasi serwisanci otrzymali pochwałę za wzorowo wykonane usługi.
2002-06-22
XII Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie. W dniach 22.06-30.06. pod patronatem Prezydenta Kwaśniewskiego oraz ministra kultury Andrzeja Celińskiego, odbył się 12. Festiwal Kultury Żydowskiej. Koncert finałowy na ul. Szerokiej skupił rekordową ilość 12 tysięcy osób i trwał 7 godzin non-stop. Nasze toalety służyły zarówno publiczności jak i organizatorom i artystom.
2002-05-10
Obsługa targów KRAKOFOOD, PAKRA, KRAK-SHOP. Już po raz siódmy w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego KRAKOFOOD. W tym roku targi spożywcze połączono z Targami Opakowań PAKRA oraz Targami Wyposażenia Sklepów KRAK-SHOP. Produkty i usługi zaprezentowało 95 firm z Polski i z zagranicy.
2002-01-13
10. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z dyplomu: "Wielkie, ogromne z całego naszego serca podziękowanie za jubileuszowe granie w największej orkiestrze świata."
2001-09-17
Współpraca z firmą "Targi w Krakowie" przy organizacji targów i wystaw. Zapewnialiśmy toalety podczas wielu różnych kiermaszy, targów i wystaw na terenie Krakowa. Współpracowaliśmy z wieloma firmami eventowymi, w szczególności z firmą "Targi w Krakowie" organizatorem największych przedsięwzięć wystawienniczych.
2001-08-21
Obsługa imprez w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Cieszymy się, że nasze starania w realizacji usług na najwyższym poziomie znalazły uznanie i powierzono nam również w tym roku obsługę prestiżowych imprez odbywających się w przepięknej scenerii Ogrodów Muzeum Archeologicznego. Nasze toalety w wersji ekskluzywnej sprawdziły sie doskonale.
2001-06-30
XI Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie. Po raz kolejny organizatorzy festiwalu odbywającego się w dniach 30.06-08.07.2001r na krakowskim Kazimierzu powierzyli naszej firmie zabezpieczenie odpowiedniej ilości toalet i utrzymanie ich w należytej czystości podczas całej imprezy. Jak co roku zebraliśmy bardzo pochlebne opinie.
2001-04-10
Obsługa Towarzystwa Sportowego WISŁA Kraków. Kibicując krakowskiej drużynie piłki nożnej, pomagaliśmy w organizacji spotkań piłkarskich zapewniając nasze toalety dla licznie zgromadzonych kibiców. Toalety rozmieszczone były w każdej strefie wokół całego stadionu. Obsługiwaliśmy także inne imprezy odbywające się na obiektach TS Wisła.
2001-03-01
Obsługa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji MPK w Krakowie. W wyniku przetargu MPK S.A. w Krakowie udało nam się zawrzeć całoroczną kompleksową umowę na obsługę przystanków, pętli autobusowych i zajezdni tramwajowych, zapewniając i regularnie serwisując nasze toalety. Pracownicy MPK wreszcie mogli w sposób komfortowy korzystać z toalet.
2001-02-01
Obsługa Cmentarzy Komunalnych w Krakowie. Na podstawie stałej umowy zawartej z Zarządem Cmentarzy Komunalnych w Krakowie obsługiwaliśmy cmentarze Rakowice, Prandoty, Grębałów, Batowice i cmentarz Podgórski. Serwisy toalet wykonywane były kilka razy w tygodniu przez cały rok, a w okresie Święta Zmarłych nawet w nocy.
2001-01-07
9. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z dyplomu: "Już 9 raz zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a dzięki Wam zagrała jak nigdy dotąd, tak gorąco, fantastycznie i przepięknie. I Wy kochani jak zwykle udowodniliście, że warto grać do końca świata i o jeden dzień dłużej."
2000-10-28
Współpraca z organizacjami studenckimi. Współpracowaliśmy z Fundacją Studentów i Absolwentów AGH, Uczelnianą Radą Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej, Stowarzyszeniem Kultury Akademickiej i wieloma innymi podczas różnego rodzaju plenerowych imprez kulturalnych. Podczas nich nasza firma wielokrotnie wykazała się solidnością i zebrała wiele pozytywnych opinii.
2000-07-09
Uroczystości w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Są to jedne z najpiękniejszych ogrodów w centrum miasta. Stanowią one część kompleksu zabytkowego określanego często mianem św. Michała, a będącego od roku 1967 siedzibą Muzeum Archeologicznego. Nasza firma udostępnia toalety w wersji VIP podczas odbywających się tu ekskluzywnych przyjęć i uroczystości.
2000-07-01
X Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie. Dziesiąta jubileuszowa edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej odbyła się w dniach 01-09 lipca. Szczególna okazja oraz znaczenie i ranga tej imprezy sprawiły, że została ona włączona do programu Festiwalu Kraków 2000. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w jej organizacji zapewniając zaplecze sanitarne w postaci toalet.
2000-05-09
36. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Uczestnicy konkursu zaprezentowali niezwykle wysoki poziom artystyczny. Mimo to nie przyznano pierwszej nagrody! Drugą ex aequo otrzymali Tomasz Hapunowicz i grupa "Klub Pana Jana". Na Zlecenie organizatora "Instytutu Sztuki" nasza firma zapewniała zaplecze sanitarne w postaci ekologicznych toalet.
2000-03-03
Stała umowa z TS Wisła Kraków. Obsługiwaliśmy wszystkie mecze piłki nożnej rundy wiosennej i rundy jesiennej oraz wiele sportowych imprez towarzyszących odbywających się na obiektach sportowych przy ul. Reymonta w Krakowie.
1999-09-29
Obsługa przylotu uchodźców z Kosowa. Zapewnialiśmy nasze toalety na Krakowskim lotnisku w Balicach podczas przyjmowania uchodźców z obszarów objętych pomocą humanitarną podczas wojny w byłej Jugosławi.
1999-07-02
75. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. Na Stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbyły się zawody lekkoatletyczne w randze Mistrzostw Polski. Nasza firma zapewniała zawodnikom i kibicom ekologiczne toalety. Cieszymy się, że mieliśmy swój mały wkład organizacyjny w przygotowaniu tak prestiżowej imprezy.
1999-06-27
IX Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie. Pod patronatem Ministra Kultury i Sztuki oraz Prezydenta Stołecznego-Królewskiego Miasta Krakowa w dniach 27.06-04.07 odbyło się łącznie 65 imprez festiwalowych z udziałem blisko 100 wykonawców z USA, Izraela, Rosji, Węgier, Ukrainy, Szwecji i Polski. Nasza firma miała przyjemność zapewniać toalety dla uczestników tych wydarzeń.
1999-06-18
Dni Myślenic. Szereg imprez plenerowych o charakterze artystyczno-sportowym, turnieje piłki nożnej, koszykowej i siatkowej oraz koncerty zespołów muzycznych bawiły uczestników tegorocznych obchodów "Dni Myślenic". Nasza firma zapewniała zaplecze sanitarne w postaci ekologicznych toalet i ich obsługę.
1999-06-15
VII Pielgrzymka Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski. Na zlecenie Zarządu Gospodarki Komunalnej w Krakowie mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w organizacji spotkania Jana Pawła II z wiernymi na krakowskich Błoniach oraz zapewniać nasze toalety podczas mszy i w całym mieście podczas przejazdów Ojca Świętego na Franciszkańską, na Balice itd.
1999-05-05
35. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Festiwal organizowany od 1962 roku przez krakowskich studentów również tym razem w dniach 5-8 maja zapewnił publiczności wysoki poziom kunsztu artystycznego i dobrą zabawę. Nasza firma miała przyjemność zapewniać dodatkowe toalety dla uczestników i artystów.
1999-05-01
9. Europejski Koncert Filharmoników Berlińskich w Krakowie. Koncert w Kościele Mariackim na Rynku Głównym w Krakowie uświetniła wizyta Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Dla licznie zgromadzonych słuchaczy nasza firma zapewniała zaplecze sanitarne w postaci dodatkowych toalet.
1998-11-01
Kompleksowa obsługa Święta Zmarłych w Krakowie. Zarząd Cmentarzy Komunalnych powierzył nam zadanie kompleksowej obsługi wszystkich cmentarzy w Krakowie podczas Święta Zmarłych. Ze względu na wąskie alejki i ogromną ilość odwiedzających, obsługa toalet wykonywana była w nocy. Zadanie zostało wykonane wzorowo, o czym świadczą otrzymane referencje.
1998-10-22
II Targi Książki w Krakowie. Mieliśmy przejemność zapewniać toalety dla wystawców i gości II Targów Książki organizowanych przez "Targi w Krakowie SA" w dniach 22-24 października. Zarówno uczestnicy jak i organizatorzy pozytywnie opiniowali jakość naszych usług.
1998-10-12
Dni Turyngii w Krakowie. W okresie 12-24 października na Rynku Głównym w Krakowie odbywały się imprezy i kiermasze związane z promowaniem kultury regionu Turyngii. Nasze toalety zapewniały komfort i dyskrecję wszystkim korzystającym uczestnikom.
1998-10-09
Okocimskie Biesiady Narodów. W dniach 9-25 października 1998r na Małym Rynku w Krakowie odbywały się pokazy, konkursy i zabawy pod hasłem "Okocimskie Biesiady Narodów". Nasza firma zapewniała uczestnikom toalety, które wśród licznie przybyłych gości cieszyły się ogromnym powodzeniem.
1998-09-24
Powitanie Jesieni z Telewizją Kraków. Wiele radości i zabawy mieli uczestnicy pikniku zorganizowanego przy udziale Telewizji Kraków i Domu Kultury Podgórze w ostatni weekend września. Nasza firma zapewniała zaplecze sanitarne w postaci ekologicznych toalet.
1998-06-01
Remont generalny Mostu Dębnickiego w Krakowie. Uczestniczyliśmy w tym ważnym dla miasta przedsięwzięciu zapewniając toalety dla pracowników podczas remontu i konserwacji jednego z głównych mostów w mieście.
1998-03-03
Stała umowa z TS Wisła Kraków. Obsługiwaliśmy wszystkie mecze piłki nożnej rundy wiosennej i rundy jesiennej oraz wiele sportowych imprez towarzyszących odbywających się na obiektach sportowych przy ul. Reymonta w Krakowie.
1997-08-31
III Europejski Kongres Katalizy. MIeliśmy przyjemność udostępniać toalety dla Polskiego Klubu Katalizy który wspólnie z Instytutem Katalizy Polskiej Akademii Nauk zorganizował kongres w którym uczestniczyło 750 naukowców ze wszystkich krajów Europy, USA i Japonii.
1997-08-01
Obsługa targów Expo'97, Moto'97 i Pakra'97. W 1997 roku obsługiwaliśmy targi Expo'97, targi motoryzacyjne Moto'97 oraz targi opakowań Pakra'97 odbywające się na różnych obiektach w Krakowie.
1997-07-09
Otwarcie zapory Czorsztyn-Niedzica. Podczas lipcowej powodzi w 1997 roku, w bardzo trudnych warunkach pogodowych obsługiwaliśmy otwarcie zapory w Czorsztynie-Niedzicy udostępniając i obsługując ekologiczne toalety. Poziom wody w zbiorniku przewyższał stan z powodzi z 1934r.
1997-06-24
III Światowy Kongres Polonii Medycznej. W Złotym Potoku k. Częstochowy ponad 500 lekarzy polonusów z całego świata uczestniczyło w sesjach naukowych, obradach forum polonijnego i spotkaniach integracyjnych. Nasza firma zadbała o odpowiednią ilość toalet i ich nienaganny stan sanitarny.
1997-05-08
III Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych. Zapewnialiśmy toalety dla niepełnosprawnych zawodników startujących w zawodach oraz dla licznie zgromadzonej na AWF w Krakowie publiczności.
1997-03-30
Obsługa Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zabezpieczaliśmy od strony sanitarnej inscenizację przedstawiającą triumfalny wjazd Jezusa Chrystusa do Jerozolimy.
1997-03-03
Stała umowa z TS Wisła Kraków. Obsługiwaliśmy wszystkie mecze piłki nożnej rundy wiosennej i rundy jesiennej oraz wiele sportowych imprez towarzyszących odbywających się na obiektach sportowych przy ul. Reymonta w Krakowie.